Skip to main content

WEEKDIENST VAN DE PAROCHIEKERK VAN DE H. PAULUS VAALS, 9 december t/m 18 december 2023

ZATERDAG 9 december: AANSTEKEN VAN DE TWEEDE KAARS OP DE ADVENTSKRANS!

19.00uur Avondmis voor Annie Hengelbrock-Vluggen als jaardienst/ voor Anna Motzem-Laufenberg als jaardienst/ voor Agnes Winkhold-Fischer als jaardienst/ voor de echtel. Sodermans-Weiskorn als gest.jaardienst/ voor Ferdinand Alexander Hollard/ voor Cornelia Hollard-Scheffers/ voor Rob Hollard/ voor Ad en Betty Vissers-Hollard/ voor Peter Finders 


ZONDAG 10 december: TWEEDE ZONDAG VAN DE ADVENT

11.15uur H. Mis voor Marianne Schlüper-Strolenberg als zeswekendienst/ voor de ouders Balduin-Delnoye, dochter Leny en schoonzoon Pip


MAANDAG 11 december: géén avondmis!


DINSDAG 12 december:

8.30uur H. Mis voor dierbare overledenen


WOENSDAG 13 december: H. LUCIA
Geboren rond het jaar 286 te Syracuse. Toen zij met haar zieke moeder Eutychia het graf van de heilige Agatha bezocht, werd haar moeder op wonderbare wijze genezen. Daardoor kwam Lucia tot het geloof en ging daar ook naar leven. Zij schonk al haar bezittingen aan de armen. Haar man, die niet gelovig was, kon deze geste niet waarderen en klaagde haar aan bij de overheid vanwege haar geloof. Ze weigerde te offeren aan de heidense afgoden en werd uiteindelijk door een beul met het zwaard gedood.

19.00uur Avondmis tot bijzondere intentie


DONDERDAG 14 december: JOHANNES VAN HET KRUIS
Hij was een Karmeliet en priester, die met veel moeite en offers zijn orde heeft hervormd op aanraden van de heilige Teresia van Avila.

8.30uur H. Mis tot bijzondere intentie voor de vrede


VRIJDAG 15 december:

19.00uur Avondmis voor dierbare overledenen


ZATERDAG 16 december: AANSTEKEN VAN DE DERDE KAARS OP DE ADVENTSKRANS!

19.00uur Avondmis voor André Brauers als gest. jaardienst/ voor Peter Finders


ZONDAG 17 december: DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

11.15uur H. Mis voor Hein Hassert als zeswekendienst/ voor de echtel.Jan en Nadja Huybregts-Novak als gest.jaardienst/ voor Lies Belleflamme-Schröder ( coll.)/ voor Maria Loo-Mommer/ ouders Mommer- Vanweersch, broer Leo en Rob en kleinzoon Christian/ voor Jean Marnette

17.00uur KERSTCONCERT DOOR HET KONINKLIJK MANNENKOOR CECILIA EN HET CCK-KOOR MET SOLISTEN!


MAANDAG 18 december: POETSDAG KERK VOOR DE VRIJWILLIGERS!

19.00uur géén avondmis!


PAROCHIEKRONIEK
ACOLIETEN:

zaterdag 9 december 19.00uur: Eva Krout
zondag 10 december 11.15uur: Milan Lux