Skip to main content

WEEKDIENST VAN DE PAROCHIEKERK VAN DE H. PAULUS VAALS, 15 december t/m 25 december 2023

VRIJDAG 15 december:

19.00uur Avondmis voor dierbare overledenen


ZATERDAG 16 december: AANSTEKEN VAN DE DERDE KAARS OP DE ADVENTSKRANS! 

19.00uur Avondmis voor André Brauers als gest. jaardienst/ voor Peter Finders


ZONDAG 17 december: DERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

11.15uur H. Mis voor Hein Hassert als zeswekendienst/ voor de echtel.Jan en Nadja Huybregts-Novak als gest.jaardienst/ voor Lies Belleflamme-Schröder ( coll.)/ voor Maria Loo-Mommer/ ouders Mommer- Vanweersch, broer Leo en Rob en kleinzoon Christian/ voor Jean Marnette/ voor Rudy Kwee als eerste jaardienst 

17.00uur KERSTCONCERT DOOR HET KONINKLIJK MANNENKOOR CECILIA EN HET CCK-KOOR MET SOLISTEN


MAANDAG 18 december: POETSDAG KERK VOOR DE VRIJWILLIGERS!

19.00uur géén avondmis!


DINSDAG 19 december:

8.30uur H. Mis tot bijzondere intentie


WOENSDAG 20 december:

19.00uur BOETEVIERING als voorbereiding op het Kerstfeest! Avondmis voor dierbare overledenen


DONDERDAG 21 december:

8.30uur H. Mis tot bijzondere intentie voor de vrede 


VRIJDAG 22 december:

19.00uur Avondmis tot bijzondere intentie


ZATERDAG 23 december: AANSTEKEN VAN DE VIERDE KAARS OP DE ADVENTSKRANS!

19.00uur Avondmis voor de ouders Hubert en Gerda Brief-Kamps als jaardienst 


ZONDAG 24 december: VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

11.15uur H. Mis voor de ouders Balduin-Delnoye, dochter Leny en schoonzoon Pip 

18.00uur HEILIGE AVOND 

Misintenties voor: Michael en Änche Dresse/ voor de grootouders Dresse-Brassel/ voor oom Jozef/ voor Ed Vermeulen en alle overledenen van de familie Dresse-Mertens/ voor de ouders Hubert en Bertha Klein-Haenen/ voor de ouders Sjeu en Maria Gelissen-Wiertz/ voor Hans Jagemann/ voor Hans-Josef en Giesela Krieger/ voor Bianca De Vreeden/ voor Marvin Delnoye, Annie Hassert-Heckmans en opa en oma Frans en Liesje Hassert-Nicolaije

24.00uur PLECHTIGE NACHTMIS, opgeluisterd door het Koninklijk Mannenkoor Cecilia en het C.C.K. Koor. 

Misintenties voor de ouders Alfons Dresse en Elisabeth Mertens/voor de ouders Willem Thewissen-Blezer/ voor Laurent en Tiny Thewissen-Dresse/ voor Lucia Breuer-Ahn/ voor Annie Hassert-Heckmans/ voor de ouders Hubert en Gerda Brief-Kamps/ voor de ouders Heinz en Alma Kroll-Hermans en ouders Alphons en Tiny Merkelbach-Dohmen/ voor de dierbare overledenen van de familie Tonie Schreuder-Arets/ voor Ulrich Prange en Hans Wassermann


MAANDAG 25 december: HOOGFEEST VAN KERSTMIS  

11.15uur H. Mis voor de echtel. Brillowski-Kladzinski als gest. jaardienst/ voor de ouders Bock-Baltus als gest. jaardienst/ voor de ouders Liesbertus en Annchen Pas-Kunkels/ voor Willy Demollin/ voor Annie Nicolaije en familie/ voor de familie Sluismans-Volders/ voor de familie Nicolaije-Peeters/ voor Harry Baumans/ voor de ouders Joseph en Gisela Janssen-Hellebrand/ voor Siem Schrouff en ouders Jozef en Elly Peltzer- Neal/ voor de ouders Steijns-Lemmens, broer Lei en zus Tiny