Skip to main content

WEEKDIENST VAN DE PAROCHIEKERK VAN DE H. PAULUS VAALS, 23 december t/m 1 januari 2024

ZATERDAG 23 december: Aansteken van de vierde kaars op de Adventskrans.

19.00uur Avondmis voor de ouders Hubert en Gerda Brief-Kamps als jaardienst 


ZONDAG 24 december: VIERDE ZONDAG VAN DE ADVENT

11.15uur H. Mis voor de ouders Balduin-Delnoye, dochter Leny en schoonzoon Pip

18.00uur HEILIGE AVOND
Misintenties voor: Michael en Änche Dresse/ voor de grootouders Dresse-Brassel/ voor oom Jozef/ voor Ed Vermeulen en alle overledenen van de familie Dresse-Mertens/ voor de ouders Hubert en Bertha Klein-Haenen/ voor de ouders Sjeu en Maria Gelissen-Wiertz/ voor Hans Jagemann/ voor Hans-Josef en Giesela Krieger/ voor Bianca De Vreeden/ voor Marvin Delnoye, Annie Hassert-Heckmans en opa en oma Frans en Liesje Hassert-Nicolaije/ voor Mike D’Adamo en ouders Peter en Agnes Finders-Jobes en alle overledenen van de familie

24.00uur PLECHTIGE NACHTMIS, opgeluisterd door het Koninklijk Mannenkoor Cecilia en het C.C.K. Koor in federatie. 
Misintenties voor de ouders Alfons Dresse en Elisabeth Mertens/voor de ouders Willem Thewissen-Blezer/ voor Laurent en Tiny Thewissen-Dresse/ voor Lucia Breuer-Ahn/ voor Annie Hassert-Heckmans/ voor de ouders Hubert en Gerda Brief-Kamps/ voor de ouders Heinz en Alma Kroll-Hermans en ouders Alphons en Tiny Merkelbach-Dohmen/ voor de dierbare overledenen van de familie Tonie Schreuder-Arets/ voor Ulrich Prange en Hans Wassermann 


MAANDAG 25 december: HOOGFEEST VAN KERSTMIS 

11.15uur H. Mis voor de echtel. Brillowski-Kladzinski als gest. jaardienst/ voor de ouders Bock-Baltus als gest. jaardienst/ voor de ouders Liesbertus en Annchen Pas-Kunkels/ voor Willy Demollin/ voor Annie Nicolaije en familie/ voor de familie Sluismans-Volders/ voor de familie Nicolaije-Peeters/ voor Harry Baumans/ voor de ouders Joseph en Gisela Janssen-Hellebrand/ voor Siem Schrouff en ouders Jozef en Elly Peltzer- Neal/ voor de ouders Steijns-Lemmens, broer Lei en zus Tiny/ voor de ouders Jozef en Mia Kremer-Vaessen en ouders  Jan en Nie Voncken-Maas/ voor Henny Cremer als jaardienst


DINSDAG 26 december: TWEEDE KERSTDAG. H. STEFANUS.

11.15uur Hoogmis, opgeluisterd door het Koninklijk Mannenkoor Cecilia en het C.C.K. Koor in federatie. 
Misintenties voor de ouders Hubert en Bertha Klein-Haenen/ ouders Sjeu en Maria Gelissen-Wiertz/ voor Hans Jagemann/ voor Hans-Josef en Giesela Krieger/ voor de ouders Hub en Clementine Kremer-Waelen/ voor de dierbare overledenen van de familie Tonie Schreuder-Arets/ voor Fer Frings/ voor Rudy Kwee als eerste jaardienst/ voor de ouders Math en Jacobine Straat-Vrosch, schoonzus Ineke en kleinzoon Roger


WOENSDAG 27 december: H. JOHANNES, apostel en evangelist. 
Hij bereikte grote hoogten in zijn evangelie en deelt met ons zijn diepe inzichten en groot geloof. Maar bovenal is hij voor ons een voorbeeld in de liefde, die in zijn evangelie de bron is van zijn geloof.

19.00uur Avondmis voor de ouders Klaus en Tielsche Jansen-Meesters (huwelijksdatum)


DONDERDAG 28 december: FEEST VAN DE ONNOZELE KINDEREN.
In alle uithoeken van de wereld laten elke dag onschuldigen het leven. Verwaarloosd of vermoord uit onvoorzichtigheid of uit berekening, egoïsme of bevel. Onder hen ook vele kinderen, onschuldige slachtoffers in een wereld die niet altijd bescherming en geborgenheid schenkt.

8.30uur H. Mis tot bijzondere intentie voor de vrede.


VRIJDAG 29 december: H. THOMAS BECKET
Thomas kreeg zijn naam omdat hij geboren werd op 21 december, de toenmalige feestdag van de apostel Thomas. Hij studeerde rechten en werd kanselier van koning Hendrik II van Engeland. Deze koning zorgde ervoor dat Thomas aartsbisschop van Canterbury werd en van toen af begonnen de problemen. DE koning had geen helder zicht op de eigen rechten van de Kerk en dat botste met Thomas. Hij stond moedig voor die rechten en werd daarom vermoord.

19.00uur Avondmis voor de slachtoffers van geweld en machtsmisbruik.


ZATERDAG 30 december:

19.00uur Avondmis voor Willi Mertens


ZONDAG 31 december: FEEST VAN DE H. FAMILIE. H. PAUS SILVESTER.
Wij sluiten het jaar af (Silvesterabend zeggen de Duitsers) met een heilige paus: Silvester. Hij leidde de Kerk in de tijd van keizer Constantijn. Tijdens zijn pontificaat werden de basilieken van Lateranen en de (oude) Sint Pieter gebouwd. In geloofsopzicht stemde hij in met de geloofsbelijdenis van het Concilie van Nicea.

11.15uur H. Mis als dankdienst en afsluiting van het jaar 2023!
Misintenties voor: Lucia Breuer-Ahn/ voor de ouders Balduin-Delnoye, dochter Leny en schoonzoon Pip


MAANDAG 1 januari: ANNO DOMINI 2024. NIEUWJAAR!

11.15uur HOOGMIS, opgeluisterd door het Koninklijk Mannenkoor Cecilia en het CCK-Koor in federatie.
Misintenties voor: de ouders Liesbertus en Annchen Pas-Kunkels/ voor de ouders Sjeng en Paula Nelissen-Ploum, zoon René en schoonzoon Horst Schmidt/ voor Jo Baltussen als jaardienst


PAROCHIEKRONIEK 

OVERLEDEN: Frans Meens, Ceresstraat 373, in de leeftijd van 83 jaar. Moge hij rusten in vrede! 

Acolieten:

zaterdag 23 december 18.30uur: Eva Krout
zondag 24 december: 11.15uur Milan Lux


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG 27 december: H. JOHANNES, apostel en evangelist. Hij bereikte grote hoogten in zijn evangelie en deelt met ons zijn diepe inzichten en groot geloof. Maar bovenal is hij voor ons een voorbeeld in de liefde, die in zijn evangelie de bron is van zijn geloof. 19.00 uur Avondmis voor de ouders Klaus en Tielsche JansenMeesters DONDERDAG 28 december: FEEST VAN DE ONNOZELE KINDEREN. In alle uithoeken van de wereld laten elke dag onschuldigen het leven. Verwaarloosd of vermoord uit onvoorzichtigheid of uit berekening, uit egoïsme of beval. Onder hen ook kinderen, onschuldige slachtoffers in een wereld die niet altijd bescherming en geborgenheid.
19.00uur Avondmis voor de slachtoffers van misbruik
VRIJDAG 29 december: H. THOMAS BECKET Thomas Becket kreeg zijn naam omdat hij geboren werd op 21 december, de toenmalige feestdag van de apostel Thomas. Hij studeerde rechten en werd kanselier van koning Hendrik II van Engeland. Deze koning zorgde er voor dat Thomas aartsbisschop van Canterbury werd en van toen af aan begonnen de problemen. De koning had geen helder zicht op de eigen rechten van de kerk en dat botste met Thomas. Hij stond moedig voor die rechten en werd daarom vermoord.
19.00 Avondmis
ZATERDAG 30 december: 19.00uur Avondmis voor Willi Mertens ZONDAG 31 december: FEEST VAN DE HEILIGE FAMILIE H. PAUS SILVESTER Wij sluiten het jaar af ( Silvesterabend zeggen de Duitsers) met een heilige paus: Silvester. Hij leidde de Kerk in de tijd van keizer Constantijn. Tijdens zijn pontificaat werden de basilieken van Lateranen en de (oude) sint Pieter gebouwd. In geloofsopzicht stemde hij in met de geloofsbelijdenis van het Concilie van Nicea. 11.15uur Dankdienst als afsluiting van het jaar 2023! Misintenties voor: voor Lucia Breuer-Ahn/ voor de ouders Balduin-Delnoye, dochter Leny en schoonzoon Pip
 MAANDAG 1 januari: NIEUWJAARSDAG 2024! 11.15uur Hoogmis voor de ouders Liesbertus Pas en Annchen Kunkels