Skip to main content

WEEKDIENST VAN DE PAROCHIEKERK VAN DE H. PAULUS VAALS, 14-03 t/m 20-03 2024

Donderdag14 maart

08.30 uurH. Mis 


Vrijdag15 maart

19.00uur Avondmis 


Zaterdag 16 maartPilgerfahrt

19.00uur Avondmisvoor: Stephan Bulles als zeswekendienstvoor de ouders Janssen-Jongen en voor de ouders Lentjes-Foortjes


Zondag17 maart

11.15 uur H. Mis voor:Maria Loo-Mommer, ouders Mommer-Van Wersch, broer Leo en Rob en kleinzoon Christiaan, voor overleden ouders en grootoudersvoor de ouders Theo en FinyVoncken-Rouvroije als jaardienst, dochter Annie, zonen Hub, Leo en Willy en schoonzoon Harrie, voor Frans Meens (verjaardag), voor Martin Lukassenals gestichte jaardienst, voor de ouders Michael en ÄnncheDresse-Mertens als gestichte jaardienstvoor de overledenen van de familie Bergmans als gestichte jaardienst, voor Jo Greuel als gestichte jaardienst, voor de levenden en overledenen van de familie Waelen ter ere van H. Jozef als gestichte jaardienst, voor Maria Volders als gestichte jaardienst


Dinsdag 19 maart

08.30 uur H. Mis 


Woensdag 20 maart

19.00 uur Avondmis


Parochiekroniek

Overleden:
Jan HitbergenGerda Bischoff-Lanckohr welke wij afgelopen week uitgeleide hebben gedaan vanuit onze kerkMaria Ernst die op 89 jarige leeftijd is overleden, de uitvaartdienst is dinsdag 19 maart om 11.00 uur