Skip to main content

WEEKDIENST VAN DE PAROCHIEKERK VAN DE H. PAULUS VAALS, 28-03 t/m 03-04 2024

Donderdag 28 maart: Witte Donderdag

19.00 uur Avondmis


Vrijdag 29 maart: Goede Vrijdag

15.00 uur Kruisweg en tevens boeteviering
19.00 uur Avondmis 


Zaterdag 30 maart: Paaswake m.m.v mannenkoor Cecilia/CCK

18.30 uur Avondmis voor: John Mertens als jaardienst, Tiny Godschalk als jaardienst, Raymond Volders als zes wekendienst, overleden moeder Trautje Volders-Lux als eerste jaardienst, Marvin Delnoye, jaardienst Annie Hassert-Heckmans, opa en oma Hassert-Nicolaye, echtelieden Hubert Schweden-Collet en ouders Collet-Jongen als gestichte jaardienst


Zondag 31  maart  Paaszondag: Hoogmis Pasen m.m.v mannenkoor Cecilia/CCK

10.00 uur H. Mis voor: Maria Wiers als zes wekendienst, dierbare overledenen van de familie Tonnie Schreuder-Arets, eerste jaardienst Willy Demollin, jaardienst Hans Schoonbrood, Leny Pampichler-Ramakers, familie Larik-Schleijpen, jaardienst Edi Rouvroije, eerste jaardienst Peter Finders, jaardienst voor Agnes Finders-Jobes en Mike D’Adamo, Annie Senden en familie als gestichte jaardienst, Hans Wassermann


Maandag 01 april  Paasmaandag

11.15 uur H. Mis voor: echtpaar Hub en Clementien Kremer-Waelen, Fia Bohlen-Hermans


Dinsdag 02 april

08.30 uur H. Mis 


Woensdag 03 april

19.00 uur Avondmis 


Parochiekroniek:

Overleden: Math Gulpen 96 jaar welke wij deze week vanuit onze kerk uitgeleide hebben gedaan