MATTHÄUS PASSION

geschreven op
12 april 2019

EEN ECHTE VOORBEREIDING OP DE GOEDE WEEK!

Komende zaterdag, 13 april,  is er in de St. Pauluskerk een generale repetitie van dit prachtige werk van Johann Sebastian Bach, dat nog altijd tot het beste klassieke muziekwerk van de wereld wordt gezien.

Daarnaast is het zeker voor de christenwereld een indrukwekkend muziekwerk van de laatste dagen van Jezus Christus.

U bent van harte welkom. De uitvoering begint om 13.00 uur en een vrije gave is van harte welkom. Gezien het feit dat er meer dan 100 uitvoerenden zijn, is het een grote logistieke operatie want om 18.30 uur vraagt de viering van Palmzondag een opgeruimde kerk.

Rooms Katholieke Parochie H Paulus in Vaals
Kerkstraat 27/A, 6291 AB Vaals
T: 043-3061323
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.